O mně

Vystudovala jsem Sociální pedagogiku a poradenství na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Už během studia jsem se s psychoterapií v trochu jiné podobě začala seznamovat v rámci celoživotního vzdělávání na MU, kde jsem absolvovala dvouletý obor Arteterapie. To mě nadchlo, a tak jsem se rozhodla si své vzdělání prohloubit – nastoupila jsem na čtyřletý akreditovaný psychoterapeutický vycvik MOVISA IV (systemicko-transformační terapie dle Virginie Satirové), který jsem úspěšně ukončila. Ve své profesi mám zkušenosti v oblasti poradenství,  ať už v poradně pro osoby s handicapem, nebo jako konzultantka na lince důvěry. Díky těmto zkušenostem jsem schopna poskytovat psychoterapeutické služby nejen osobně (face to face), ale i online (např. prostřednictvím videohovoru). Učení Virginie Satirové se snažím předávat také studentům v rámci působení na Filosofické fakultě MU v předmětu Komunikace v poradenské práci. V současné době jsem také “lektorem ve výcviku” v akreditovaném psychoterapeutickém výcviku TRASA 21. 

Mimo svůj profesní život jsem především matka dvou holčiček, manželka, dcera, kamarádka,  sestra, snacha, švagrová, teta. Všechny tyto role mě jako psychoterapeuta velmi ovlivnily, i když jinak, než studium, kurzy nebo výcviky. Myslím si, že díky tomu Vám můžu nabídnout osobní a laskavý přístup, pochopení pro rozmanité životní situace a respekt k Vaší jedinečnosti.

Jsem členkou České asociace pro psychoterapii a Společnosti transformační systemické terapie Virginie Satirové ČR, svou práci pravidelně superviduji.